Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce chłopców - Janowice Wielkie - 30.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Chłopcy I miejsce    SP Łomnica   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce  SP Podgórzyn IV... czytaj więcej
2022-11-30
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce dziewcząt - Janowice Wielkie - 29.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Podgórzyn   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce  SP Jeżów... czytaj więcej
2022-11-29
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Koszykówce - Karpacz - 25.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    DZS Karpacz       II miejsce   ZSO Kowary                           ... czytaj więcej
2022-11-26
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców - Jeżów Sudecki - 23.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce     SP 1 Kowary   II miejsce    SP Karpacz                          III miejsce   SP Janowice... czytaj więcej
2022-11-23
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt - Jeżów Sudecki - 22.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Łomnica   II miejsce   SP Jeżów Sudecki                          III miejsce  SP... czytaj więcej
2022-11-22
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Szachach Drużynowych - Siedlęcin - 09.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    DZS Karpacz   II miejsce   ZST i L Piechowice                               ... czytaj więcej
2022-11-10
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych - Siedlęcin - 09.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP 1 Szklarska Poręba   II miejsce   SP Podgórzyn                III miejsce  SP Kopaniec IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-11-09
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - Siedlęcin - 08.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP 1 Szklarska Poręba II miejsce   SP Karpacz                         III miejsce  SP Janowice Wielkie IV... czytaj więcej
2022-11-08
NW


Finał Strefy Jeleniogórskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Badmintonie - Szklarska Poręba - 04.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce     ZSO i MS Szklarska Poręba   II miejsce    II LO Jelenia Góra                       III... czytaj więcej
2022-11-04
NW


Finał Strefy Jeleniogórskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie - Szklarska Poręba - 03.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce     SP 5 Szklarska Poręba   II miejsce    SP 1 Szklarska Poręba                          III... czytaj więcej
2022-11-03
NW


Finał Strefy Jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w Badmintonie - Szklarska Poręba - 02.11.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce     SP 3 Jelenia Góra   II miejsce    PSP Bolesławiec                         III... czytaj więcej
2022-11-02
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - Jeżów Sudecki - 26.10.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Jeżów Sudecki II miejsce   SP Łomnica                          III miejsce  SP... czytaj więcej
2022-10-27
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Indywidualnym - Jeżów Sudecki - 26.10.2022 r.

  Kolejność końcowa - dziewczęta   1. Aleksandra Zontek - SP Jeżów Sudecki 2. Emilia Szućko - SP Jeżów Sudecki 3. Amelia Moroz - ZS Stara Kamienica   Kolejność końcowa - chłopcy   1. Michał Demiańczuk... czytaj więcej
2022-10-27
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Drużynowym - Jeżów Sudecki - 25.10.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    ZST i L Piechowice  II miejsce  DZS Karpacz                       III miejsce  ZSO Kowary  ... czytaj więcej
2022-10-26
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnym - Jeżów Sudecki - 25.10.2022 r.

  Kolejność końcowa - dziewczęta   1. Julia Wekłyk - ZST i L Piechowice 2. Zofia Jadeszko - DZS Karpacz 3. Julita Wabnik - ZSO KOwary     Kolejność końcowa - chłopcy   1. Oskar Soliło - DZS Karpacz 2.... czytaj więcej
2022-10-26
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Drużynowym - Jeżów Sudecki - 25.10.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Jeżów Sudecki II miejsce   SP Siedlęcin                          III miejsce ... czytaj więcej
2022-10-25
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym - Jeżów Sudecki - 25.10.2022 r.

  Kolejność końcowa - dziewczęta   1. Joanna Pisarska - SP Jeżów Sudecki 2. Natasza Żegota - SP Jeżów Sudecki 3. Oliwia Tołodziecka - Jeżów Sudecki     Kolejność końcowa - chłopcy   1.... czytaj więcej
2022-10-25
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Badmintonie - 20.10.2022 r.Szklarska Poręba -

  Wyniki końcowe:   Chłopcy I miejsce    ZSO i MS Szklarska Poręba   II miejsce   DZS Karpacz                          III... czytaj więcej
2022-10-21
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie - Szklarska Poręba - 20.10.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP 5 Szklarska Poręba   II miejsce   SP 1 Szklarska Poręba                          III... czytaj więcej
2022-10-20
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie - Szklarska Poręba - 19.10.2022 r.

    Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Karpacz  II miejsce   SP 1 Szklarska Poręba                          III... czytaj więcej
2022-10-19
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym - Łomnica - 12.10.2022r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP 5 Szklarska Poręba   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce ... czytaj więcej
2022-10-13
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju - Mysłakowice - 10.10.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Podgórzyn   II miejsce   SP Mysłakowice                          III miejsce ... czytaj więcej
2022-10-11
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - Mysłakowice - 07.10.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Karpacz   II miejsce   SP Jeżów Sudecki                          III miejsce ... czytaj więcej
2022-10-08
NW


Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - Mysłakowice - 04.10.2022 r.

  POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI   Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP 5 Szklarska Poręba   II miejsce   SP Mysłakowice                 ... czytaj więcej
2022-10-05
NW


Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Karkonoskiego - Kostrzyca - 15.06.2022 r.

           W środę 15 czerwca 2022 r. w karczmie Gniewków w Kostrzycy odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Powiatu Karkonoskiego za rok szkolny 2021/2022. W całorocznym współzawodnictwie... czytaj więcej
2022-06-20
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym klas III - IV - Łomnica - 08.06.2022 r.

  Wyniki:   Klasa III I miejsce    SP Łomnica   II miejsce   SP Podgórzyn                           III miejsce ... czytaj więcej
2022-06-11
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym klas I - II - Łomnica - 07.06.2022 r.

  Wyniki:   Klasa I I miejsce    SP Łomnica   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce  SP 3 Kowary IV... czytaj więcej
2022-06-08
NW


Powiatowe Igrzyska w Biathlonie Letnim - Piechowice - 02.06.2022 r.

  POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI   Wyniki końcowe dzieci młodszych i starszych: Dziewczęta   I miejsce    SP Sosnówka   II miejsce   SP 1 Szklarska Poręba         ... czytaj więcej
2022-06-03
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Siatkówce Plażowej - Łomnica - 23.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    ZSTiL Piechowice   II miejsce   DZS Karpacz  III miejsce  ZSO Kowary                 ... czytaj więcej
2022-05-24
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce - Szklarska Poręba - 19.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP 5 Szklarska Poręba   II miejsce   SP Jeżów Sudecki                          III... czytaj więcej
2022-05-20
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce plażowej dziewcząt - Łomnica - 17.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Janowice Wielkie   II miejsce   SP 3 Kowary                III miejsce  SP Łomnica IV miejsce  SP Karpacz V... czytaj więcej
2022-05-17
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej chłopców - Łomnica - 16.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Janowice Wielkie   II miejsce   SP Karpacz                III miejsce  SP Stara Kamienica IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-05-16
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce - Łomnica - 13.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Karpacz   II miejsce   SP Łomnica                          III miejsce  SP... czytaj więcej
2022-05-15
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pilce Nożnej chłopców - Mysłakowice - 11.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP 1 Piechowice   II miejsce   SP Jeżów Sudecki                III miejsce  SP Łomnica IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-05-12
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej dziewcząt - Mysłakowice - 10.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Mysłakowice   II miejsce   SP Janowice Wielkie                III miejsce  SP Jeżów Sudecki IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-05-10
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej chłopców - Piechowice - 06.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP 5 Szklarska Poręba   II miejsce   SP Jeżów Sudecki                III miejsce  SP Łomnica IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-05-07
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej dziewcząt - Piechowice - 05.05.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Podgórzyn   II miejsce   SP Łomnica                III miejsce  SP Janowice Wielkie IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-05-05
NW


Finał Strefy Jeleniogórskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej dziewcząt - Karpacz - 20.04.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce     Dolnośląski Zespół Szkół Karpacz   II miejsce    Zespół Szkół Zawodowych Ogólnokształcących KZL Lubań     III... czytaj więcej
2022-04-21
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt - Jeżów Sudecki - 13.04.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Podgórzyn   II miejsce   SP Łomnica                III miejsce  SP Jeżów Sudecki IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-04-14
NW


Półfinał Strefy Jeleniogórskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej chłopców - Karpacz - 11.04.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych Rakowice Wielkie II miejsce   Dolnośląski Zespół Szkół Karpacz   III miejsce  Zespół... czytaj więcej
2022-04-12
NW


Półfinał Strefy Jeleniogórskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej dziewcząt - Karpacz - 06.04.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce     Dolnośląski Zespół Szkół Karpacz   II miejsce    Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Jelenia Góra ... czytaj więcej
2022-04-08
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej chłopców - Jeżów Sudecki - 01.04.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Jeżów Sudecki  II miejsce   SP Janowice Wielkie    III miejsce  SP Karpacz         IV miejsce SP Mysłakowice   Awans... czytaj więcej
2022-04-02
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Recznej dziewcząt - Jeżów Sudecki - 31.03.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Jeżów Sudecki  II miejsce   SP Janowice Wielkie             III miejsce  SP Mysłakowice   Awans do następnego... czytaj więcej
2022-03-31
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt - Jeżów Sudecki - 28.03.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Janowice Wielkie  II miejsce   SP Jeżów Sudecki             III miejsce  SP Karpacz IV miejsce  SP Mysłakowice   Awans... czytaj więcej
2022-03-29
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Halowej chłopców - 25.03.2022 r. - Jeżów Sudecki

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Karpacz   II miejsce   SP Janowice Wielkie                III miejsce  SP Jeżów Sudecki IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-03-27
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Koszykówce - Karpacz - 17.03.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    DZS Karpacz       II miejsce   ZSO Kowary                           ... czytaj więcej
2022-03-18
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce - 3-ki - Karpacz - 15.03.2022 r.

  Wyniki końcowe dziewcząt:   I miejsce    SP Janowice Wielkie II miejsce   SP Karpacz                 III miejsce  SP 3 Kowary IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-03-15
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej chłopców - Jeżów Sudecki - 11.03.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Mysłakowice II miejsce   SP Janowice Wielkie                 III miejsce  SP Karpacz IV miejsce  SP Łomnica V... czytaj więcej
2022-03-13
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce - 2-ki - Janowice Wielkie - 09.03.2022 r.

  Wyniki końcowe dziewcząt:   I miejsce    SP Janowice Wielkie II miejsce   SP Karpacz                 III miejsce  SP Łomnica IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-03-09
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce - 4-ki - Karpacz - 04.03.2022 r.

  Wyniki końcowe dziewcząt:   I miejsce    SP Janowice Wielkie II miejsce   SP Jeżów Sudecki                 III miejsce  SP Łomnica IV miejsce  SP... czytaj więcej
2022-03-05
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce chłopców - Janowice Wielkie - 25.02.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Janowice Wielkie II miejsce   SP Mysłakowice                 III miejsce  SP Łomnica IV miejsce  SP Jeżów... czytaj więcej
2022-02-27
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce dziewcząt - Janowice Wielkie - 23.02.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Janowice Wielkie II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce  SP Łomnica IV... czytaj więcej
2022-02-23
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Szachach Drużynowych - Siedlęcin - 19.01.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    DZS Karpacz   II miejsce   ZST i L Piechowice                               ... czytaj więcej
2022-01-19
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - Siedlęcin - 19.01.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Janowice Wielkie II miejsce   SP 1 Szklarska Poręba                         III miejsce ... czytaj więcej
2022-01-19
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych - Siedlęcin - 18.01.2022 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP 1 Szklarska Poręba  II miejsce   SP Kopaniec                          III miejsce  SP Karpacz IV... czytaj więcej
2022-01-18
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce chłopców - Janowice Wielkie - 14.01.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Chłopcy I miejsce    SP Łomnica   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce  SP 1 Szklarska... czytaj więcej
2022-01-14
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce dziewcząt - Janowice Wielkie - 13.01.2022 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Łomnica   II miejsce   SP Jeżów Sudecki                          III miejsce ... czytaj więcej
2022-01-13
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt - Jeżów Sudecki - 24.11.2021 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    SP Karpacz   II miejsce   SP Łomnica                          III miejsce  SP Jeżów... czytaj więcej
2021-11-24
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców - Jeżów Sudecki - 23.11.2021 r.

  Wyniki końcowe:   I miejsce    NSP 707 Karpacz   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce  SP Jeżów... czytaj więcej
2021-11-23
NW


Finał Strefy Jeleniogórskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Badmintonie - Szklarska Poręba - 10.11.2021 r.

Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce     ZSO i MS Szklarska Poręba   II miejsce    II LO Jelenia Góra                         III... czytaj więcej
2021-11-10
NW


Finał Strefy Jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w Badmintonie - Szklarska Poręba - 08.11.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce     PSP Zakonu Pijarów Bolesławiec   II miejsce    SP 1 Szklarska Poręba                  ... czytaj więcej
2021-11-08
NW


Finał Strefy Jeleniogórskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie - Szklarska Poręba - 04.11.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce     SP 5 Szklarska Poręba   II miejsce    SP 3 Bogatynia                          III... czytaj więcej
2021-11-04
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Drużynowym - Jeżów Sudecki - 28.10.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    ZSO i MS Szklarska Poręba II miejsce   ZST i L Piechowice                         III miejsce ... czytaj więcej
2021-10-29
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnym - Jeżów Sudecki - 28.10.2021 r.

  Kolejność końcowa - dziewczęta   1. Aleksandra Wiśniewska - ZSO i MS Szklarska Poręba 2. Julia Wekłyk - ZST i L Piechowice 3. Wiktoria Gieremek - ZST i L Piechowice   Awans do następnego szczebla uzyskały powyższe... czytaj więcej
2021-10-29
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - Jeżów Sudecki - 28.10.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Jeżów Sudecki II miejsce   SP Łomnica                          III miejsce  SP... czytaj więcej
2021-10-28
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Indywidualnym - Jeżów Sudecki - 28.10.2021 r.

  Kolejność końcowa - dziewczęta   1. Marta Trojak - SP Jeżów Sudecki 2. Wiktoria Drozd - SP Siedlęcin 3. Paulina Czaderska - SP Siedlęcin   Awans do następnego szczebla uzyskały powyższe zawodniczki.   Kolejność... czytaj więcej
2021-10-28
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Drużynowym - Jeżów Sudecki - 27.10.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Jeżów Sudecki II miejsce   SP Siedlęcin                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-10-27
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym - Jeżów Sudecki - 27.10.2021 r.

  Kolejność końcowa - dziewczęta   1. Aleksandra Zontek - SP Jeżów Sudecki 2. Kalina Trytek - SP Siedlęcin 3. Natasza Żegota - SP Jeżów Sudecki   Awans do następnego szczebla uzyskały powyższe zawodniczki.   Kolejność... czytaj więcej
2021-10-27
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Siatkówce - Karpacz - 19.10.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    ZSO Kowary   II miejsce   DZS Karpacz                               ... czytaj więcej
2021-10-19
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym - Łomnica - 08.10.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Karpacz   II miejsce   ZSO i MS Szklarska Poręba                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-10-09
NW


Powiatowa Licealiada Młodzieży w Badmintonie - Szklarska Poręba - 05.10.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    ZSO i MS Szklarska Poręba   II miejsce   DZS Karpacz                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-10-06
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie - Szklarska Poręba - 05.10.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP 5 Szklarska Poręba   II miejsce   SP 2 Piechowice                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-10-05
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie - Szklarska Poręba - 01.10.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP 1 Szklarska Poręba   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-10-01
NW


Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - Licealiada - Mysłakowice - 30.09.2021 r.

Wyniki końcowe: Dziewczęta I miejsce     ZSO i MS Szklarska Poręba   II miejsce    DZS Karpacz                          III miejsce   ZSO... czytaj więcej
2021-10-01
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Mysłakowice - 30.09.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Mysłakowice   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-09-30
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Mysłakowice - 30.09.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Karpacz   II miejsce   SP 1 Piechowice                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-09-30
NW


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - Mysłakowice - 15.09.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta I miejsce    SP Łomnica   II miejsce   SP Jeżów Sudecki                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-09-15
NW


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju - Mysłakowice - 14.09.2021 r.

  Wyniki końcowe:   Dziewczęta   I miejsce    SP Łomnica   II miejsce   SP Karpacz                          III miejsce ... czytaj więcej
2021-09-14
NW


Galeria


Dane kontaktowe


Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Jeleniej Górze

58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 51 lokal 10

adres mailowy: pszs_jg@op.pl

Linki