Kalendarz imprez
KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK SZKOLNY 2023/2024
POWIATOWA LICEALIADA MŁODZIEŻY
Lp. |
Nazwa zawodów |
Data |
Miejsce |
|
|||
Rok szkolny 2023/24 I półrocze |
|||||||
1. |
Sztafetowe biegi przeł. |
04.10.2023 |
Mysłakowice |
1100 |
|||
2. |
Badminton dzw. i chł. |
18.10.2023 |
Szklarska Poręba SP 1 |
900 |
|||
3. |
Piłka koszykowa dzw. i chł. |
16.11.2023 | Karpacz | 900 | |||
4. | Szachy drużynowe | 22.11.2023 | Siedlęcin | 900 | |||
5. | Piłka siatkowa dzw. i chł. | 05.12.2023 | Karpacz | 900 | |||
6. | Tenis stołowy dz. i chł. drużynowy |
14.12.2023 |
Jeżów Sudecki |
900 |
|||
7. |
Tenis stołowy dz. i chł. indywidualny |
14.12.2023 |
Jeżów Sudecki |
900 | |||
|
|||||||
|
|
||||||
8. |
Piłka ręczna dzw. i chł. |
06.02.2024 |
Karpacz |
900 |
|||
9. |
Piłka nożna halowa dzw. i chł. |
16.02.2024 |
Karpacz |
900 |
|||
10. |
Licealiada LA |
13.05.2024 |
Szklarska Poręba |
900 |
|||
11. |
Piłka plażowa dzw. i chł. |
22.05.2024 |
Łomnica |
900 |
|||
12. |
Biathlon letni dzw. i chł. | 24.05.2024 | Piechowice | 1000 |
KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK SZKOLNY 2023/24
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Rok szkolny 2023/24 I półrocze
Lp. |
Nazwa zawodów |
Data |
M-ce |
|
|||
1. |
Unihokej dziewcząt |
25.09.2023 |
Mysłakowice |
1000 |
|||
2. |
Unihokej chłopców |
25.09.2023 |
Mysłakowice |
1000 |
|||
3. |
Sztafetowe Biegi Przełajowe |
04.10.2023 |
Mysłakowice |
1000 |
|||
4. |
Badminton dzw. i chł. |
18.10.2023 |
Szkl. Poręba SP 1 |
1030 |
|||
5. |
Szachy drużynowe |
22.11.2023 |
Siedlęcin |
900 |
|||
6. |
Piłka koszykowa dzw. |
07.12.2023 |
Podgórzyn |
900 |
|||
7. |
Piłka koszykowa chł. |
08.12.2023 |
Podgórzyn |
900 |
|||
8. |
Tenis stołowy druzynowy dzw. i chł. |
15.12.2023 |
Jeżów Sudecki |
900 |
|||
9. |
Tenis stołowy indywidualny dzw. i chł. |
15.12.2023 |
Jeżów Sudecki |
900 |
|||
Rok szkolny 2023/24 | II | półrocze | |||||
10. | Narciarstwo alpejskie dzw. i chł. |
do ustalenia |
Karpacz |
900 |
|||
11. |
Narciarstwo klasyczne dzw. i chł. |
do ustalenia |
Karpacz | ||||
12. |
Piłka siatkowa dziewcząt |
01.02.2024 |
Janowice Wielkie |
900 |
|||
13. |
Piłka siatkowa chłopców |
02.02.2024 |
Janowice Wielkie |
900 |
|||
14. |
Piłka ręczna dzw. |
22.02.2024 |
Podgórzyn |
900 |
|||
15. |
Piłka reczna chł. |
23.02.2024 |
Podgórzyn |
900 |
|||
16. |
Piłka nożna dzw. |
24.04.2024 |
Mysłakowice |
900 |
|||
17. |
Piłka nożna chł. | 25.04.2024 | Mysłakowice |
900 |
|||
18. |
Piłka plażowa dzw. | 20.05.2024 | Łomnica |
900 |
|||
19. |
Piłka plażowa chł. |
21.05.2024 |
Łomnica |
900 |
|||
20. |
Biathlon letni dzw. i chł. |
24.05.2024 |
Piechowice |
1000 |
|||
21. |
IMS w LA |
29.05.2024 |
Łomnica |
900 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK SZKOLNY 2023/24
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI
Rok szkol. 2023/24 I półr.
Lp. |
Nazwa zawodów |
Data |
miejsce |
Godz. |
|
1. |
Unihokej dziewcząt |
22.09.2023 |
Mysłakowice |
1000 |
|
2. |
Unihokej chłopców |
22.09.2023 |
Mysłakowice |
1000 |
|
3. |
Czwórbój LA |
28.09.2023 |
Łomnica |
900 |
|
4. |
Sztafetowe Biegi Przełajowe |
04.10.2023 |
Mysłakowice |
1000 |
|
5. |
Badminton dzw. i chł. |
17.10.2023 |
Szkl. Poręba SP 1 |
900 |
|
6. |
Szachy drużynowe |
21.11.2023 |
Siedlęcin |
900 |
|
7. |
Mini piłka koszykowa dzw. |
29.11.2023 |
Podgórzyn |
900 |
|
8. |
Mini piłka koszykowa chł. |
30.11.2023 |
Podgórzyn 900 |
|
|
9. | Tenis stołowy drużynowy dzw. i chł. |
14.12.2023 |
Jeżów Sudecki 900 |
|
|
10. | Tenis stołowy indywidualny dzw. i chł. |
14.12.2023 |
Jeżów Sudecki 900 |
|
|
Rok szkol. 2023/24 II półr. | |||||
11. | Narciarstwo alpejskie dz. i chł. | do ustalenia | Karpacz |
900 |
|
12. | Mini piłka ręczna dzw. |
28.02.2024 |
Janowice Wielkie |
900 |
|
13. |
Mini piłka ręczna chł. |
29.02.2024 |
Janowice Wielkie | 900 | |
14. |
Mini piłka siatk. „4” dzw. |
07.03.2024 |
Karpacz |
900 |
|
15. |
Mini piłka siatk. „4” chł. |
08.03.2024 |
Karpacz |
900 |
|
16. |
Festiwal gier i zabaw kl. I-III |
09.04.2024 |
Karpacz |
|
|
17. |
Narciarstwo klasyczne - biegi dzw.chł. |
do ustalenia |
Karpacz |
900 |
|
18. |
Mini piłka siatkowa „3” dzw.i chł. |
14.03.2024 |
Karpacz |
900 |
|
19. |
Mini piłka siatkowa „2” dzw.i chł. | 11.04.2024 | Janowice Wielkie |
900 |
|
20. |
Piłka nożna halowa dzw. | 18.04.2024 | Jeżów Sudecki |
900 |
|
21. |
Piłka nożna halowa chł. |
19.04.2024 |
Jeżów Sudecki |
900 |
|
22. |
Mini piłka nożna dzw. |
07.05.2024 |
Mysłakowice |
900 |
|
23. |
Mini piłka nożna chł. |
08.05.2024 |
Mysłakowice |
900 |
|
24. |
Igrzyska LA |
22.05.2024 |
Łomnica |
900 |
|
25. |
Biathlon letni dzw. i chł. |
24.05.2024 |
Piechowice |
1000 |
|
26. 27. |
Zawody LA kl. I - II Zawody LA kl. III- IV |
03.06.2024 04.06.2024 |
Łomnica Łomnica |
1000 1000 |
|
|
|
|
Wiceprezes PSZS Br. Kuchmistrz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|